Jaroslav Janota

Žádný nelegální bubák ve Zlínském kraji

11. 09. 2016 23:01:00
Myslíme na budoucnost. Na život našich dětí a vnoučat. Nejsme žádní xenofobové. Nemáme strach z ničeho neznámého. Obáváme se bubákizace Evropy. A to je zcela reálná hrozba.
Každý ví, že bubáci jsou hodní jen, když je jich málo. Ale jakmile je jich více začnou prosazovat svůj styl a způsob života, začnou prosazovat své zájmy. Na světě je plno bubáků. A nyní se nám začali šířit i do Evropy. Je třeba je zastavit dokud je čas. Evropská unie je už zcela v područí bubáků a jejich přisluhovačů, kteří by i do naší země chtějí distribuovat tyto nebezpečné cizáky. Nechceme se dožít budoucnosti, kdy bubáci budou mít své vlastní školy, obchody a veřejné záchodky. Kdy vytlačí z naší kultury vlastenecké vodníky, bludičky, ježibaby a hloupé Honzy. A zbudou tu jen samí Bubáci ze zahraničí.

Viděli jste už v našem drahém Zlínském kraji nějakého toho bubáka? Samozřejmě, že ne. A je to právě naše strana křivé demokracie-tokiotalaš v koalici se stranou přátel organizovaného (Zločinu), která jako jediná síla dosáhne toho, že se na současném stavu bez bubáků, v našem kraji nic nezmění. Na naše vlastenecká strašidla si od cizích bubáků sahat nedáme. Ať jsou jaká jsou, jsou naše.

Když už se máme my, naše děti a naše vnoučata něčeho bát, tak ať to jsou strašidla, která dobře známe. Ať jsou to strašidla, které jsou v této zemi dobře integrována již po několik generací. Ať jsou to strašidla, která jsou pevnou a nerozbornou součástí naší skvělé kultury. Nestojíme o cizí bubáky. Každý ví, že tito nemají zájem asimilovat se do většinové strašidelné společnosti na kterou jsme tady tak zvyklí. Chceme být nadále společnosti s vlastními a tradičními strašidly. Cizinec není našinec. Zkrátka byli jsme tu před bubáky a budeme i po nich.
Zvyšte článku karmu!
Autor: Jaroslav Janota | | karma: 17.54 | přečteno: 817 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 17 příspěvků.
Poslední z 5. 11. 2016, 14:43

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz