Jaroslav Janota

Vzpomínáte na sektu Repelent 21?

30. 08. 2016 6:57:10
Před čtyřmi lety vešla ve všeobecnou známost ve Zlínském kraji podivuhodná organizace zvaná Repelent 21. Rozhodla se tak nějak po bolševicku, že vítězi voleb vysvětlí s kým má jít do koalice.
Po bolševicku znamená, že soudruzi z Repelentu si vyhrnuli rukávy a rozhodli se přímo k fyzické akci. Neboť se zvolili za vykladače jediné pravdy. Oni samozřejmě věděli hned a neochvějně, že voliči v kraji rozhodně nechtěli, aby ve vládnoucí koalici v kraji byli zastupitelé za Komunistickou stranu Čech a Moravy. A jak to soudruzi z Repelentu věděli? Inu, zkrátka jim to řekl Bůh. Či alespoň jeho zástupci na zemi z Lidové strany. Zejména úspěšný architekt a realitní magnát-amatér, super guru Čunek. Takže mládežnická, lidovecká úderka pod vedením ostřílených borců s bohatými zkušenostmi z působení v Národní Frontě, chtěla vlastními svaly a patrně i zuby a nehty zabránit vzniku koalice s komunisty. Svého cíle byli ochotni dosáhnout doslova přes mrtvoly. Tedy přes mrtvoly řádně demokratický zvolených krajských zastupitelů pocházejících z těch nevyhovujících politických stran.

Přitom je pozoruhodné, že oprávněný vztek soudruhů z Repelentu se omezuje pouze na současné komáry. Ti minulí je tolik neobtěžují. Například, když v kraji do senátu kandidoval člen Ústředního Výboru Komunistické strany Československa soudruh docent František Čuba, kandidát věd nebylo po antikomunistech z Repelentu vidu ani slechu. Pravda zlé jazyky tvrdí, že kluci a holky z naší populární antikomáří sekty prý neměli čas protestovat proti tomuto kovanému členovi nejvyššího orgánu vládnoucí bolševické státostrany, protože byli příliš zaměstnáni vylepováním jeho duchaplných, předvolebních plakátů. A možná kontrolou jeho reflexů a životních funkcí. Protože ideový vůdce bojovníků s Komáry ze Vsetína, přece veřejně vyjádřil podporu svému starému koaličním partnerovi z bolševické Národní Fronty. A slovo vůdce budiž pochváleno.

Možná, že i letos pokud zlovolní voliči ve Zlínském kraji nebudou rozhodovat tak jak chtějí soudruzi z Repelentu 21, vezmou to naši známí svalovci, tak nějak po svazácku a bolševicku zase do vlastních rukou. Je možné, že se od nich dočkáme i zmrtvýchvstání starých, dobrých Lidových Milicí. A že tentokrát to budou milice vskutku Lidové.
Zvyšte článku karmu!
Autor: Jaroslav Janota | | karma: 16.80 | přečteno: 505 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 0 příspěvků.
Buďte první!

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz