Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pokrytectví přátel Putinova Ruska je bezmezné

10. 08. 2014 11:40:16
Snaha diskutovat s přítelem Putinova Ruska je stejně zbytečná jako snaha o diskusi s členem ruského gangu přátel Vyvadila. Vypadá to, že nějaká společná pravidla neexistují. Plně zde platí, abych parafrázoval mistra Chelčického, že co je dovoleno bohovi Putinovi, není dovoleno volovi Porošenkovi. Mimochodem víte jak se liší terorista od separatisty? Terorista se snaží odtrhnout území od ruské federace jako těch 50 tisíc civilistů, žen a děti z Grozného, které zavraždila pokračovatelka tradic Rudé armáda při boji za zachování územní celistvosti ruské federace. Zatímco separatista je bojovník v národně-osvobozeneckém boji, který se snaží území jiného státu připojit k matičce Velké Rusi. Zatímco ukrajinská vláda při neodpovědném boji za zachování územní celistvosti své země vraždí vlastní občany. Ruská armáda vraždila v Čečensku pouze nebezpečné teroristy. Všech 50 tisíc. Zejména čečenští kojenci byli nebezpečným soupeřem, kterého bylo třeba nemilosrdně zlikvidovat. Existují zkrátka národy kde se někteří jako teroristé už přímo rodí.

Ukrajinská armáda používá proti civilistům dokonce letadla a těžké dělostřelectvo. Zatímco Rudá armáda při svém útoku na hlavní město Čečenska Groznyj vůbec nepoužívala metody plošného bombardování či dělostřeleckého ostřelování civilních osob. Jak už všichni dobře víme z oficiálních zpráv Kremlu všichni civilisté v Grozném byli vlastně převlečenými teroristy. A zatímco ukrajinská armáda a vláda odmítá vytvoření humanitárního koridoru kterým by mohli odejít nevinní civilisté z Doněcka, tak Rudá armáda odmítla před konečným útokem na Groznyj vytvoření humanitárního koridoru pro civilisty. Proč? To už všichni přátelé Putinova Ruska přece vědí! V Grozném žádní nevinní civilisté zkrátka nebyli. Všechno to byli teroristé, kteří se zákeřně maskovali a předstírali, že jsou děti či ženy. Zkrátka rafinovaní kriminálníci. Takové je třeba likvidovat jako první. Snaha proruské vládní propagandy svádět vinu za ozbrojený konflikt na východě země na ukrajinskou stranu, je směšná. Už proto, že lze skutečně jen těžko zakrýt celkem otevřenou podporu ruské vlády teroristům na východě Ukrajiny a na Krymu. Výzbroj a výstroj teroristů pochází ze skladů Ruské armády a jen opravdový prosťáček s hlavou vypatlanou Putinovou oficiální propagandou si může myslet, že zásobování z ruských armádních skladů se děje bez vědomí armádního velitelství, ruské vlády či ruských tajných služeb.

O náboru žoldáků na území Ruska přímo organizovaném ruskou tajnou službou ani nemluvě. Tak samozřejmě každý milovník konspiračních teorií o celosvětovém spiknutí organizovaného židy, zednáři, CIA, MMF, Vatikánem, Bildenbergem, Římským klubem, ilumináty, evangelikály, mimozemšťany(nehodící se škrtněte)je schopen uvěřit prakticky čemukoliv a sehrát tak populární roli užitečného idiota. Pokud není za svoje zveřejňované názory dobře movitými lázeňskými hosty z Karlových Varů. Či přímo kluky z Gazpromu či Lukoilu. Ruská armáda je skutečně přímou pokračovatelkou velké Rudé armády a je na své tradice opravdu hrdá a okázale se k nim hlásí. Vždyť byla to Rudá armáda, která nemilosrdně likvidovala civilisty v občanské válce po říjnové revoluci. Kdo jiný pod velením ČEKY, NKVD či KGB deportoval levnou pracovní sílu z řad vlastních občanů do souostroví GULAG? Byla to armáda, která na Stalinův rozkaz nechala zemřít miliony Ukrajinců hladem v 30.letech minulého století. Byla to Rudá armáda, která po uzavření smlouvy s nacisty okupovala východní část Polska v roce 1939 a pod velením NKVD zavraždila čtyři tisíce polských důstojníků v Katyni.

Kdo jiný napadnul na podzim 1939 Finsko a připravil tento stát o třetinu jeho území a připojil jej k Rusku, pardon k Sovětskému Rusku? Byla to Krasnaja armija, která anektovala v roce 1940 území tří nezávislých států Estonska, Lotyšska a Litvy a připojila toto území ke svému impériu. A kdopak se to v roce 1944 postaral o etnické vyčištění Krymu a deportaci krymských tatarů, kteří tvořili většinu obyvatel Krymu po 400 let, do koncentračních letovisek na Sibiři? O válečných zločinech této osvobozenecké armády, kterých se její vojáci dopouštěli na dobytých, pardon osvobozených, územích ve střední Evropě už psalo mnoho jiných. Nemá smysl o tom mluvit, zvláště když tyto zločiny nebyly nikdy nejen potrestány, ale dokonce ani oficiálně přiznány. Byla to převážně ruská Rudá armáda, která bombardovala civilisty v Koreji. Kdo jiný provedl blokádu západního Berlína, s cílem vyhladovět civilisty v roce 1949 než naše známá hrdinná armáda-osvoboditelka pod velením z Moskvy?

Armáda pod moskevským velením se svými tanky rozstřílela v roce 1956 maďarské povstání proti bolševické tyranii. Ostatně tanková diplomacie ordinovaná z hlavního města Ruské sovětské federativní republiky se osvědčila už mnohokrát při aplikaci imperialistické politiky Velkého Ruska, pardon Sovětského Svazu. Byla to pokračovatelka tradic Rudé armády, která v roce 1961 při dopravě atomových zbraní na Kubu málem rozpoutala třetí světovou válku. Byla to slavná armáda, která se podílela na stavbě Berlínské zdi, protože jinak by z ruského bolševického ráje utekla všechna levná pracovní síla. Ostatně byli to stateční rudoarmějci, mírumilovní diplomaté v tancích, kteří přijeli v srpnu 1968 likvidovat kontrarevoluci v Československu a zachránit její obyvatele před západní dekadencí. Jako třeba zrušení cenzury, systém soutěže více politických stran, demokratické a svobodné volby. No, není to otřesné a šokující?

Samozřejmě okupanti se v naší vlasti zdrželi jen dočasně. Už po necelých 23 letech v červnu 1991 byli zase pryč. Invazi do Afghánistánu v roce 1979 a její katastrofální neúspěch snad nemá smysl ani komentovat. Pravda k invazi do Polska v roce 1981 už nedošlo. A další znak západní dekadence, svobodné a nezávislé odborové hnutí Solidarita musel neúspěšně likvidovat polský generál. Místo toho tyto nezávislé odbory významně přispěly ke konci bolševismu ve střední Evropě. Jistě více než jedna dcera hokynáře, která ještě v roce 1989 žádala jako britská premiérka moskevského vládce Gorbačova, aby tvrdě zasáhnul proti těm vandalům, kteří v Berlíně bourali její oblíbenou zeď. Inu, ideologie neoliberalismu a bolševismu zkrátka nějaké ty zdi nutně potřebují. O úspěšném vraždění vlastních obyvatel Ruské federace, civilistů v Čečensku, pokračovatelkou slavných tradic Rudé armády, už byla řeč.

Ovšem, že celý tento text je zcela nepochybně veden iracionální protiruskou nenávistí či přímo Rusofobií. Neboť útok na báťušku Putina, člena zločinecké organizace zvané KGB, je útokem na celé Rusko a všechny slušné, pardon poslušné Rusy. Pravda těch několik desítek tisíc Rusů demonstrujících proti agresivní anexi Krymu ruskou armádou lze asi těžko obvinit z Rusofobie. Ale dle bolševického názvosloví je lze snadno obvinit, že to jsou agenti toho dekadentního západu. Jen si představte. Ti západní agenti by chtěli v Rusku zavádět lidská práva pro všechny, skutečnou demokracii, kde nemá do veřejných sdělovacích prostředků přístup pouze jediná Jednotná státostrana s moudrým vůdcem, ale i ta neodpovědná, nepřátelská opozice, která by chtěla zavádět v Rusku západní zvrácenosti jako právní stát, nezávislou justici či dodržování mezinárodních smluv. No, není to odporné a dekadentní?

Co lze říct na závěr. Všichni dnes sedíme v jediném, velkém, neozbrojeném letadle. Milí cestující, z pravé strany letadla můžete vidět ruské teroristy na území Ukrajiny, vyzbrojené protiletadlovými zbraněmi z ruských armádních skladů. Všem vám přejeme, příjemný a bezpečný let!

Autor: Jaroslav Janota | neděle 10.8.2014 11:40 | karma článku: 33.60 | přečteno: 2308x

Další články blogera

Jaroslav Janota

Jak se to vlastně celé stalo

V úterý dvanáctého ledna 2016 jsem přijel domů z noční směny. Dal jsem si sprchu a u půl osmé ráno jsem šel spát. Ze spaní mne probudil zvláštní zvuk.

22.2.2017 v 14:05 | Karma článku: 49.56 | Přečteno: 125553 |

Jaroslav Janota

Jak jsem dělal vstupní test do Mensy

Už to budou čtyři roky, co jsem se rozhodl zkusit složit vstupní test do Mensy. Tedy společnosti lidí s mimořádně vysokým IQ. Je to takový klub vyjímečných.

19.2.2017 v 8:54 | Karma článku: 39.86 | Přečteno: 10399 |

Jaroslav Janota

Mamince, mému prvnímu cenzorovi, s láskou

Mým prvním cenzorem byla moje maminka. Jako u většiny lidí na této planetě. Tatínkové mají moc práce a tak se člověk učí mluvit od maminky.

2.2.2017 v 13:28 | Karma článku: 30.70 | Přečteno: 3274 |

Jaroslav Janota

Vánoční příměří 1914 a jeho poselství

Na počátku největšího světového konfliktu v dějinách se odehrál jeden z nejúžasnějších příběhů v historii lidstva či spíše historie lidství. Vánoční příměří v roce 1914 na západní frontě.

6.1.2017 v 9:59 | Karma článku: 28.15 | Přečteno: 1496 |

Další články z rubriky Politika

Petr Čejka

Z voleb rovnou do politické krize?

Máme po volbách, výsledek můžeme hodnotit mnoha způsoby - osobně jsem z něj velmi zklamán... Přesto přese všechno si dovolím překvapivou myšlenku - předčasné volby mohou být za rohem!

22.10.2017 v 0:31 | Karma článku: 7.35 | Přečteno: 350 | Diskuse

Miroslav Návrat

Volby 2017: Pozitiva a negativa

Co je na těchto volbách dobrého? Co je na nich špatného? Co z toho plyne? A budeme muset emigrovat, nebo to dopadne ještě dobře?

21.10.2017 v 22:36 | Karma článku: 13.78 | Přečteno: 537 | Diskuse

Robert Troška

Vítězové a poražení voleb 2017

Podíváme-li se na volební výsledky 2017 s devíti politickými stranami ve sněmovně, vidíme na jedné straně vítěze, supervítěze a na straně druhé poražené a jasně poražené. Volební výsledek je rozhodně velkým překvapením.

21.10.2017 v 22:01 | Karma článku: 16.53 | Přečteno: 717 | Diskuse

Jan Dvořák

Odejít od rozdělané práce jako zelený Stropnický, je pro oranžovou trojku nepřijatelné

Zelení ve volbách skončili těsně před jedním a půl procentem, a jejich šéf Stropnický okamžitě odstoupil. Jak populistické!

21.10.2017 v 21:33 | Karma článku: 18.45 | Přečteno: 617 | Diskuse

Pavel Kamas

Koho překvapil výsledek voleb, ať se přihlásí. Nebo ať otevře oči.

Nejsem politolog, ale normální občan. Přesto jsem již v delším či kratším horizontu před volbami podle mého názoru trefil výsledek voleb. Mám nějaký tajný recept? Ano a prozradím vám ho. Chodím s otevřenýma očima.

21.10.2017 v 20:40 | Karma článku: 20.37 | Přečteno: 1142 | Diskuse
Počet článků 220 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2194

Skeptický optimista, idealista, melancholik, náročný, tradiční socialista.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.